واقعاً حقیقت دارد که معرفت به پول و مال دنیا نیست.

در همین مسئله دفاع از مظلومان فلسطین چند واکنش از سوی کشورهای عربی و غیر عرب منطقه ؛ البته سران کشورها نه مردم

تشکیلات خودگردان فلسطین: همکاری صمیمانه با رژیم صهیونسیتی به گونه ای که بعضی سران مقاومت را بازداشت و تحویل اسرائیل می دهند 

عربستان ، امارات ، اردن : عادی سازی روابط با رژیم صهیونسیتی و ارسال کفن برای مردم غزه و حتی رهگیری و انهدام موشک های مقاومت به مقصد اسرائیل و مشارکت در بمباران غزه

یمن : تا زمانی که در غزه صلح نشود با صهیونیست ها میجنگیم

افغانستان: نیروهای طالبان اماده هستند در صورت اجازه کشور ها مسیر به جنگ با رژیم صهیونسیتی بروند 

عراق و سوریه: حمایت از مردم فلسطین و محور مقاومت برای موشکباران رژیم صهیونسیتی 

و

حال شاهد آن هستیم حکام گردن کلفت عرب منطقه بر خلاف خواست مردم کشورشان در کنار رژیم صهیونسیتی ایستاده ، موشک مقاومت به مقصد پایگاه صهیونیستی را رهگیری و منهدم و در مراحل کمک تسلیحاتی و نظامی به اسرائیل غاصب 

اما افغانستان ، یمن ، عراق ، سوریه ، لبنان کشورهایی که تا دیروز درگیر جنگ بودند ، حال شجاعانه در مقابل استکبار جهانی و اسرائیل ایستاده اند و یمن قهرمان و مظلوم رژیم صهیونسیتی را فلج کرده است.

از سویی در ایران فریاد تفاوت میان شیعیان و اهل سنت می زنند ، اتهام ها ، دروغ ها ،.

اما نمی بینند رهبر معظم انقلاب اسلامی (شیعه ) بر پیکر فرمانده میدان شهید هنیه ( سنی ) نماز خواندن ؛ نمی بینند ایران پشت سوریه ایستاده و رهبری معظم انقلاب (شیعه ) و بشار اسد (سنی ) ؛ نمی بینند در راه آزادی قدس شیعه و سنی در کنار هم با صهیونیست ها می جنگند ؛ نمی بینند یا نمی خواهند ببینند تا دروغ تفاوت میان شیعه و سنی را علم تفرقه کنند .

در دوران دانشجویی من بچه شیعه در نماز جماعت دانشگاه در کنار دوست اهل سنت نماز می خواندیم ، در اردوی جهادی دانشجویی دانشجو اهل سنت در کنار من شیعه برای رفع محرومیت مناطق شیعه نشین فعالیت میکرد ، در مناطق محروم سیستان و بلوچستان من شیعه در کنار اهل سنت برای رفع محرومیت سیستان و بلوچستان تلاش می کردیم .

یک بزرگی می‌فرمودند قرآن که روی طاقچه من و شما خاک می خورد اگر قرار باشد به آن عمل نکنیم با کتاب رمان یا داستان هیچ تفاوتی ندارد ، آنکه به قرآن حرمت و احترام می دهد عمل به قرآن و فهم قلبی قرآن است .

شیعه یا سنی ، عرب یا ترک یا فارس ، کرد ، 

همه در کنار هم ایران هستیم . فرقی بین جوان روستایی دور افتاده ترین نقطه سیستان و بلوچستان با جوان تهرانی نباید باشد .

تفاوت میان آموزش ، درمان خوزستان و سیستان و بلوچستان با تهران نباید باشد 

امیر ایرانی فرمانده شجاع اهل سنت در کنار امیر قربانی فرمانده دلیر شیعه مذهب هر دو برای دفاع از میهن هم قدم و شانه به شانه هم ایستاده اند 

تیز بینی ها ، دیپلماسی عزت شهید امیر عبدالهیان ؛ خستگی ناپذیری ، تبدیل صبح جمعه فهمیدم به صبح جمعه دیدم ، . شهید رئیسی ؛ از سیل تا مبارزه با داعش صف اول بودن حاج قاسم ، این ها ثمره انقلاب اسلامی است ، انقلابی که انقلاب مستضعفان بود 

آری ظاهراً پول و مال دنیا معرفت نمیاره ، ما دانش آموخته مکتب عاشورا هستیم . واحد معرفت را با عباس بن علی (ع) ، واحد ی را با حسین بن علی (ع) ، واحد ایثار را علی اکبر (ع) ، پاس کرده ایم 

در این مکتب حمایت از ظالم ، دو رویی ، نفاق ، گردن خم کردن در پیشگاه غیر از الله ، دست نیاز  دراز کردن سوی غیر از خدا و اهل بیت نیاموخته ایم . 

من یک بختیاری هستم . از همان کودکی با پوشیدن لباس درس زندگی آموخته ام 

گیوه چپ و راست ندارد ، شلوار دبیت به هر دو طرف پوشیده می شود ، چوقا از هر دو طرف قابل استفاده است ، کلاه ،. در کل دو رویی و پشت و رو ندارد صادق و یک دل هستند.

از قدیم سرداران ایل بختیاری پس از مبارزه با استبداد پهلوی در زندان های پهلوی به شهادت رسیدند و امروز سرداران ایل بختیاری در مبارزه با داعش و استکبار جهانی به شهادت می رسند.

ظاهراً دارایان برای مادیات بیشتر حمایت از مظلومان را فراموش و قصد دوستی و معامله با ظالم دارند

اما مستضعفان جهان برای آخرت و دنیایی با صلح و آرامش دوستی با مظلوم و بر خاک مالیدن پوزه ظالم را انتخاب کرده اند .

#مادر_قهرمان

سالروز دیدار همافران قهرمان در ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

سیلیبریتی محترم که مثل همیشه تحقیق نکرده برای پول مردم را فریب میدهی( کوروش کمپانی)حال پاسخگو باشید.

امام جمعه اهواز: نامزدها به اطرافیانشان قول مسؤولیت ندهند

واکنش رئیسی به تهاجم رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان

محسن رضایی: آرمان و مرام شهید رییسی ادامه خواهد داشت

کتابخانه ملی: ستاد یکی از نامزدها برای اجاره سالن، می‌خواست ما را فریب دهد

شیعه ,رژیم ,صهیونسیتی ,بینند ,سیستان ,بلوچستان ,رژیم صهیونسیتی ,تفاوت میان ,انقلاب اسلامی ,معظم انقلاب ,استکبار جهانی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها